در گریم سنگین حمید لولایی می توانید تصاویر از گریم سنگین بر روی صورت حمید لولایی را مشاهده کنید که ۵ ساعت به طول انجامید…

گریم سنگین حمید لولایی

حمید لولایی تصویری از گریم خود در فیلم «اگه می تونی منو بگیر»‌ در اینستاگرام گذاشت.

 بازیگر «زیر آسمان شهر» داستان این گریم سنگین را اینگونه روایت کرد: «پنچ ساعت روی صندلی گریم نشستم وهرکی میومد نظرمی‌داد. اول طراح گریم وبعد کارگردان وتهیه‌کننده و فیلمبردار و… ولی جالب اینجاست که یه سکانس سه دقیقه‌ای بازی داشتم ومن ناراحت شدم گفتم منو که بیننده اینجوری نمیشناسه خوب بجای این همه وقت وهزینه یکی رو پیدا می‌کردین اینجوری ازش استفاده می‌کردین وقهرکردم لوکشن راترک کردم. البته بایک گالن چهارلیتری الکل پاک کردم چون همش لایتکس وچسب بود با الکل پاک میشه.

حالاداستان این بود مردی فوت کرده ودرغسالخانه ناگهان زنده میشه وبه دوپسرش وصیت می‌کنه ودوباره می‌میره. اسم این فیلم. اگه می‌تونی منو بگیر. که نقش پدر و دوبرادر را درسه نقش بازی می‌کنم‌. البته فیلم متوسط هست قصه چفت وبند نداشت ضعیف بود ولی کارگردان خوب.»

گریم سنگین حمید لولایی ⋆

گریم سنگین حمید لولایی

 حمید لولایی در فیلم سه بیگانه

این اولین فیلم بلند سینمایی مهدی مظلومی است که مضمونی کمدی دارد. فیلم داستان سه مامور خارجی است که برای انجام عملیاتی با یک نقشه دقیق و از پیش تعیین شده وارد ایران می شوند اما از لحظه ورود با موقعیت های ویژه ای روبرو می شوند که برنامه های آن ها را به هم می ریزد.

گریم سنگین حمید لولایی ⋆

گریم سنگین حمید لولایی

حمید لولایی از دلیل فعالیت‌های زیاد چند وقت اخیر خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام پرده برداشت.

حمید لولایی   بازیگر «زیر آسمان شهر» در اینستاگرام نوشت: «سلام این روزها مشغول فیلمبرداری پنچری به کارگردانی برزو نیک‌نژاد هستم و به خاطر همین راه‌به‌راه عکس می‌گذارم.»

گریم سنگین حمید لولایی ⋆

گریم سنگین حمید لولایی

حمید لولایی| حمید لولایی و همسرش| حمید لولایی ویکی پدیا| حمید لولایی روحانی| حمید لولایی وهمسرش| حمید لولایی و حسن روحانی| حمید لولایی و روحانی|