بزرگترین گالری عکس و تصویر در ایران

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

در کاندید عجیب ریاست جمهوری می توانید تصاویری از پوشش عجیب اولین کاندیدای ریاست جمهوری که از دقایق ابتدایی برای ثبت نام اقدام نمودند و …

کاندید عجیب ریاست جمهوری

– پوشش و ظاهر عجیب اولین فردی که با حضور در محل ستاد انتخابات کشور برای ثبت نام ریاست جمهوری اقدام کرد.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

کاندید عجیب ریاست جمهوری

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

کاندید عجیب ریاست جمهوری

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

کاندید عجیب ریاست جمهوری

داوطلب کرواتی انتخابات ریاست جمهوری!!

در حاشیه نام نویسی از داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که صبح امروز سه شنبه ( ۲۲ فروردین ماه) با دستور وزیر کشور آغاز شد.

هر دوره از انتخابات ریاست جمهوری حضور افرادی با چهره ها و رفتار عجیب و غریب سوژه خبرنگاران می شود.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

کاندید عجیب ریاست جمهوری

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

کاندیدای رسمی ریاست جمهوری ۹۶ ایران

فضای سیاسی کشور  با پایان یافتن تعطیلات نوروزی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم وارد فاز جدید و در عین حال جدی‌تری شده است.

در این میان حضور چندین نفر از بین جناح‌های مختلف به عنوان کاندیدا برای انتخابات ۴۴ روز  آینده نهایی و یا به زودی قطعی می‌شود.

برخی دیگر از کاندیداهای احتمالی نیز تاکنون اظهارنظر رسمی نکرده‌اند اما نوع رفتارها و کنش‌ آنان در محافل خبری به کاندیداتوری در انتخابات “ترجمه” و تعبیر شده است.

این فضای مبهم تا حداکثر یک هفته دیگر، یعنی از زمان ثبت‌نام داوطلبین (۲۲ تا ۲۶ فرودین)، بالاخره پایان می‌یابد و عملاً رقیبان رئیس‌جمهور ۶۹ ساله کشور مشخص می‌شوند.

تسنیم در گزارش زیر نگاهی به مهم‌ترین کاندیداهای قطعی و احتمالی ریاست جمهوری دوازدهم دارد:

** افرادی که تاکنون حضورشان در انتخابات قطعی شده است **

۱- حسن روحانی

     رئیس دولت یازدهم جز اولین کاندیداهایی بود که ۸ اسفند ۹۵ رسماً کاندیداتوری‌اش برای ۹۶ اعلام شد؛ البته به صورت غیر مستقیم.

    عباسعلی امیری معاون پارلمانی روحانی در حاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران پارلمانی خبر داد که رئیس جمهور به این جمع‌بندی رسیده که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ حضور یابد.

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۲- عزت الله ضرغامی

    عزت الله ضرغامی رئیس اسبق رسانه ملی -که از مدت‌های پیش با راه اندازی کانال‌های تلگرامی و انتشار تصاویری از صبحانه خوردن خود با اهالی فرهنگ و هنر فعالیت تازه‌ای را در فضای مجازی آغاز کرده بود-، از همین مجرای ارتباطی رسماً اعلام کاندیداتوری کرد. وی در در قالب پیامی در صفحه شخصی خود در ۲۵ اسفند ۹۵ نوشت: «با انگیزه اصلاح مدیریت کلان کشور و پاسخ به مطالبات شرافتمندانه مردم و حل مشکلات آنان، دعوت جبهه مردمی انقلاب، برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ را پذیرفتم و پا‌بندی به عقل و تصمیم جمعی آنان را لازمه موفقیت می‌دانم.»

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۳- محمدمهدی زاهدی

    ۱۲ دی سال گذشته یکی دیگر از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری، نامزدی خود را آنهم در راهروهای مجلس به اطلاع خبرنگاران رساند. محمدمهدی زاهدی وزیر اسبق علوم و رئیس کمیسیون آموزش مجلس با ارائه سوابق کاری خود، برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ رسماً اعلام کاندیداتوری کرد.

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۴- حمید بقایی

    معاون اجرایی احمدی‌نژاد در دولت دهم که به گفته خودش ” با ایمانی راسخ به ظرفیت‌های این سرزمینِ پُرگهر” پا به عرصه انتخابات پیش‌رو گذاشته، ۳۰ بهمن ۹۵ در اطلاعیه‌ای، نامزدی خود برای انتخابات ۹۶ را اعلام کرد.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۵- محمد اشرفی اصفهانی

    ۲۲ اردیبهشت سال گذشته یکی  از فعالین سیاسی اصلاح‌طلب ترجیح داد در حاشیه مراسم یادبود مرحوم احمد عزیزی از شاعران آئینی، برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کند. حجت الاسلام محمد اشرفی اصفهانی پس از پایان این مراسم به میان خبرنگاران آمد و اعلام کرد که « در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ کاندیدا شده و به نفع هیچ‌کس هم کنار نمی‌رود.»

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۶- سید محمد غرضی

    پدیده انتخابات ریاست جمهوری گذشته، ۲۰ آبان ۹۵ در گفت‌وگویی با اعلام خبر کاندیداتوری‌اش در ۹۶، این بار نیز بخت خود را به آزمایش گذاشته است. سید محمد غرضی در توضیح چرایی ورود مجددش به انتخابات ریاست جمهوری در گفت‌وگویی  گفته که با توجه به اینکه روشی که روحانی به کار گرفته مانند روش‌های دولت‌های گذشته است و آنها را برای جامعه مفید نمی‌داند، در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کند.

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۷- محمد زارع فومنی

    حجت الاسلام محمد زارع فومنی فعال سیاسی اصلاح‌طلب هم در ۲۷ اسفند سال گذشته با اعلام خبر کاندیداتوری‌اشتاکید کرد که برای نجات کشور و تشکیل دولت ضد فساد در رقابت های انتخاباتی حاضر می‌شود.

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۸- مصطفی میرسلیم

    مصطفی میرسلیم رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه در اجلاس این حزب که در روز ۹ دی ۹۵ در مشهد برگزار شد، به عنوان کاندیدای نهایی حزب موتلفه برای انتخابات ۹۶ معرفی شد.

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۹- امرالله شیخیانی

    حزب مردم از احزاب اعتدال‌گرا -که سال ۹۲ از حجت الاسلام روحانی حمایت کرده بود-، این‌بار در اطلاعیه‌ای در ۲۴ اسفند ۹۵ به جای حمایت مجدد از روحانی از  امرالله شیخیانی دبیرکل این  حزب برای انتخابات ۹۶ حمایت کرد.

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۱۰- مصطفی کواکبیان

    مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب اصلاح‌طلب مردم سالاری، در ۶ اسفند ۹۵ و در پانزدهمین کنگره این حزب پس از تصویب هم‌حزبیانش برای ورود او به عرصه انتخابات ۹۶  اعلام کرد که با مشورت با برخی از بزرگان در صورت صلاحدید این درخواست را اجابت می‌کنم.

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

** افرادی که هنوز اعلام کاندیداتوری نکرده‌اند اما احتمالاً نامزد می‌شوند **

۱- سید ابراهیم رئیسی

    یکی از مهم‌ترین اتفاقات چند روز گذشته در فضای سیاسی کشور، مربوط به اخبار حضور حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در انتخابات ۹۶ است. دعوت‌های متعددی از سوی نخبگان، دانشجویان و برخی اقشار برای کاندیداتوری وی شده است. برخی منابع خبری از قطعی‌بودن حضور او در انتخابات پیش رو خبر می‌دهند با این حال تاکنون خود او و اطرافیان‌اش این اخبار را تائید یا تکذیب نکرده‌اند.

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۲- محمد باقر قالیباف

    نام محمد باقر قالیباف شهردار تهران در لیست ۱۴ کاندیدای برتر ریاست جمهوری جبهه مردمی نیروهای انقلاب که ۲۲ اسفند ۹۵ اعلام شد، قرار گرفت. از او به عنوان یکی از کاندیداهای انتخابات آینده نام برده می‌شود اما تا این لحظه خود وی اظهار نظری در این خصوص نکرده است.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۳- سعید جلیلی

    سعید جلیلی نیز به عنوان یکی از گزینه‌های ریاست جمهوری ۹۶ مطرح است. او نیز در زمره ۱۴ کاندیدای برتر ریاست جمهوری جبهه مردمی قرار دارد. تاکنون جلیلی از اظهار نظر درباره کاندیداتوری در انتخابات آینده خودداری کرده است.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۴- مسعود پزشکیان

    نایب رئیس مجلس در محافل خبری به عنوان گزینه پوششی در کنار حجت الاسلام روحانی مطرح شده است. این واژه که در روزهای گذشته از سوی برخی رسانه‌ها عنوان شده، به معنای کاندیداتوری فردی در کنار روحانی است که در صورت تائید صلاحیت و پس از حضور در مناظره‌ها به نفع روحانی کنار بکشد. پزشکیان ۱۳ دی ۹۵ درباره کاندیداتوری‌اش به تسنیم گفت که عده‌ای برخی مسائل در این خصوص را مطرح می‌کنند اما هنوز به جمع‌بندی برای حضور در انتخابات سال ۹۶ نرسیده‌ام.

 کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۵- مهرداد بذرپاش

    مهرداد بذرپاش  از جوانان‌ترین کاندیداهای احتمالی انتخابات آینده است. اسم او نیز در بین کاندیدهای برتر جبهه مردمی نیروهای انقلاب دیده می‌شود. بذرپاش هم تا امروز درباره کاندیداتوری خود اعلام نظر نکرده است.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۶- علی مطهری

    دیگر نایب رئیس مجلس دهم نیز از جمله گزینه‌های احتمالی کاندیداتوری ریاست جمهوری است که نام او در محافل خبری مطرح می‌شود. از مطهری نیز به عنوان گزینه پوششی اصلاح‌طلبان یاد می‌شود. اظهار نظری از مطهری تاکنون برای نامزدی در انتخابات صورت نگرفته است.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۷- رستم قاسمی

    رستم قاسمی وزیر نفت دولت دهم نیز حضور خود به عنوان کاندیدا را منوط به گزینه نهایی‌شدن از سوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اعلام و در عین حال تاکید کرده که در صورتی که به‌عنوان کاندیدای نهایی جبهه مردمی نباشم، از صحنه انتخابات کنار می‌روم.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۸- سید حسن قاضی‌زاده هاشمی

     نام این عضو کابینه حجت الاسلام روحانی به عنوان رقیب احتمالی رئیس خود در سال ۹۶ از ماه‌ها پیش مطرح بود و  برخی اقدامات و اظهارات وی به این  احتمالات کمک می‌کرد. در یکی از این موارد قاضی زاده هاشمی در گفت‌وگو با یک روزنامه دولتی در پاسخ به سئوالی درباره کاندیداتوری‌‌اش در انتخابات گفته بود: «من می‌گویم صبر کنید؛ معلوم می‌شود. ادعایی که ما قبلا کردیم درست بوده یا خیر… .»

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۹- حمید رضا حاجی بابایی

    حمیدرضا حاجی وزیر اسبق آموزرش و پرورش نیز از جمله افرادی است که اعلام کرد که اگر کاندیدای نهایی جبهه مردمی نباشد به نظر این جبهه و اقبال عمومی تمکین می‌کند.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

۱۰ – علی نیکزاد

    علی نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی دولت دهم هم نامی میان کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری دارد. او در زمره ۱۴ کاندیدای برتر ریاست جهوری جبهه مردمی قرارد دارد.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس دیگر کاندیدای برتر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است که هنوز درباره کاندیداتوری خود سخن نگفته است.

کاندید عجیب ریاست جمهوری ⋆

علت درد بیضه راست چیست؟ سوال:باسلام و احترام دکتر عزیز بیش از 2سال هست وقتی راه میرم بیضه سمت راستم درد میگیره میشه راهنماییم کنید؟ممنون میشم راهنماییم کنید.جواب:باید به...
علل کبد چرب در کودکان، امان از تنبلی در حال حاضر میزان کبد چرب در کودکان و نوجوانان رو به افزایش است که علت آن کاهش تحرک و روی آوردن این قشر به بازی‌های کامپیوتری است.دکتر امیرحسین کاظمی ...
نوزادم شیرمادر نمیخورد، چی کار کنم؟ سوالپسرم چهار ماهه و اصلا خوب شیر مادر را نمی خورد از اول همینجور بود و ما هم شیرخشک بهش دادیم به اضافه شیر خودم اما سینه ام را نمی‌گیرد. آیا این...
گذاشتن حنا در بارداری، خوب یا بد؟ سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من باردارم هفته ٢٥ بارداريمه استفاده از حنا معمولا برا تقوبت مو بداوم برا جنين أشكال داره؟پاسخ دکتر مرجان قاجار، جراح و متخ...
انواع فیبروم های رحمی، بیشتر بدانید/ صدای دکتر فیبروم یک بافت خوش خیم رحمی، از جنس بافت خود رحم است که شیوع آن در سنین باروری است و 40 تا 50 درصد افراد را در این سن گرفتار می کند. البته نکته ق...
ترشحات خونی در اوایل بارداری سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من ۲۰ سالم است و در هفته ۵ یا ۶ هستم. ساک حاملگی ‌ام ۷ میلی متر است. تاریخ آخرین پریودم ۴ بهمن بوده است. این اولین بارداریم...
عکس متن دار عشقولانه غمگین جدید ⋆ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ 1 بازدید در عکس متن دار عشقولانه غمگین جدید مجموعه ای از عکس های متن دار عاشقانه جدید را آماده کردیم که متن ها...
نحوه دوشیدن شیر مادر، راهنمای استفاده از پمپ اگر شما دیده باشید که زنی پمپ دوشیدن شیر خریداری می کند| احتمالا با سردرگمی او در تصمیم برای خرید پمپ مواجه شده اید. اما انتخاب یک پمپ دوشیدن شیر...
کارت پستال و عکس نوشته تقدیر از آتش نشان های حادثه پلاسکو به مناسبت شهادت جمعی از دلاور مردان آتش نشان ، کارت پستال و عکس نوشته تقدیر از آتش نشان های حادثه پلاسکو را تقدیم این عزیزان می نماییم. ...
پیچ خوردگی بیضه در نوزادان، علت و درمان عضو هیات‌مدیره انجمن اورولوژی ایران عنوان کرد: بیضه چرخش‌یافته از بیماری‌های خطرناک در نوزادان و نوجوانان پسر است که باید در ۴ تا ۶ ساعت اولیه بیماران...
ناباروری در مردان، پیشگیری و درمان تحقیقات نشان داده‌اند که مصرف آجیل به بهبود قدرت باروری کمک می‌کند. همچنین مصرف منظم مغزها به کاهش سطح کلسترول خون کمک می‌کند و برای سلامت قلب مف...
تربیت نوزاد، آدم موفق! سوال:سلام. یک دختر یازده ماهه دارم. تبلیغات زیادی در جامعه در ارتباط با پرورش کودک باهوش ،خلاق و نابغه وجود دارد. خواستم بدانم تا چه حد میشود به ...
خوردن ویتامین در دوران قاعدگی، اوجب واجباته؟ چرخه قاعدگی بانوان با یکدیگر متفاوت است. برخی از بانوان علائم شدیدی را تجربه می کنند، در حالیکه ممکن است چرخه قاعدگی در برخی دیگر از افراد با علا...
سقط جنین با مواد غذایی سوال مخاطب نی‌نی‌بان: با سلام، آیا مصرف مواد خوراکی که طبع گرم دارند باعث سقط می شود مانند موز و عسل و ...؟ من در هفته 11 بارداری هستم و همیشه اط...
درمان مثانه بیش فعال در زنان، استراتژی ذهنی اگر دچار بیماری مثانه بیش‌فعال (OAB) شده‌اید، احتمالا می‌دانید که یک بیماری شدیدا فیزیکی است. اما گرچه مشکل فیزیکی است، اما برخی روش‌های مطمئن و ...