در کاربرد متفاوت تیر برق در منچستر می توانید به تاب بازی کردن در منچستر با تیر چراغ برق  را مشاهده کنید که تصاویری جالب و …

کاربرد متفاوت تیر برق در منچستر

در سال ۱۹۴۶ میلادی، کودکان برای تفریح با تیر چراغ برق و طناب در یکی از خیابان های منچستر برای خود تاب درست کرده اند و از آن لذت می برند.

کاربرد متفاوت تیر برق در منچستر ⋆

کاربرد متفاوت تیر برق در منچستر

 به مناسبت سومین سالگرد تولد شاهزاده جورج نوه ولیعهد بریتانیا عکس های جدیدی از این کودک منتشر شده است.

ویلیام (نوه ملکه بریتانیا) و همسرش کیت میدلتون با انتشار عکس های جدیدی از فرزندشان سالگرد تولد او را جشن گرفتند.

شاهزاده جورج ( پسر نوه ملکه الیزابت دوم) در سلسله مراتب در خانواده پادشاهی انگلیس، رتبه سوم را دارد.

در این عکس ها شاهزاده جورج در کنار سگ خانواده لوبو به هنگام بازی در باغچه های کاخ پدرش در نورولک در شرق انگلیس دیده می شود. او هم اکنون در کنار پرستار، به یک مهدکودک محلی می رود.

در یکی از این عکس ها، شاهزاده جورج در حال تاب بازی است. بر روی تاب اسم پدر و مادرش نوشته شده است.

رسانه ها برای به دست آوردن عکس های بیشتری از شاهزاده کوچک تلاش زیادی می کنند اما پدر و مادرش اقدامات جدی و سختگیرانه ای برای حفظ حریم خصوصی او انجام می دهند.

کاربرد متفاوت تیر برق در منچستر ⋆

کاربرد متفاوت تیر برق در منچستر

انسان های بسیاری هستند که دوست دارند ترس را به هر قیمتی تجربه کنند، این افراد می توانند سری به ترسناک ترین تاب دنیا بزنند و ترس را به نوعی دیگر تجربه کنند.

تاب بازی یکی از تفریحات بچگی است که جذابیت خود را دارد. این بازی گاهی بزرگسالان را نیز تحریک می کند تا کمی در هوای آزاد معلق بوده و خاطرات کودکی را یادآوری کنند.

تاب بازی با همه زیبایی هایی که دارد باید ایمنی هم در کنارش وجود داشته باشد وگرنه حوادث بدی را به وجود خواهد آورد. با این حال آنهایی که به اکوادور سفر می کنند خیلی ایمنی را جدی نمیگیرند و تنها از ترسناک ترین تاب دنیا لذت می برند.

کاربرد متفاوت تیر برق در منچستر ⋆

کاربرد متفاوت تیر برق در منچستر