در ماجرای حادثه سیش در دیر شرح کامل خبر به همراه تصاویر این حادثه دلخراش را برای شما به تصویر کشیدیم در این حادثه که تا کنون یک جسد در آب پیدا شده است و …

ماجرای حادثه سیش در دیر

 عابدی رییس مرکز اقیانوس شناسی خلیج فارس (بوشهر) گفت: آب گرفتگی امروز  سواحل بندر دیر سونامی نبوده؛ بلکه امواج بزرگ ناشی از باد است که سیش (seche) گفته می شود.

ماجرای حادثه سیش در دیر ⋆

ماجرای حادثه سیش در دیر

ماجرای حادثه سیش در دیر ⋆

ماجرای حادثه سیش در دیر

این پدیده پس از وزش شدید باد از خشکی به سمت دریا و توقف ناگهانی باد صورت گرفته است.

ماجرای حادثه سیش در دیر ⋆

 این پدیده در برخی از دریاهای جهان از جمله دریای بالتیک و آدریاتیک نیز رخ می دهد و موجب افزایش تراز سطح آب تا ۳ متر می گردد.

اعتماد ، فرماندار شهرستان دیر گفت : این حادثه ساعت ۸ و ۱۰ دقیقه صبح امروز رخ داد و آب دریا با ارتفاع بالا یکباره وارد ساحل شد و خیابان‌ها و خانه‎‎های اطراف ساحل را فرا گرفت.

ماجرای حادثه سیش در دیر ⋆

 آب به چادر و خودروهای مسافران نوروزی آسیب زد و ۲ دستگاه خودرو با چند سرنشین در آب دریا فرو رفت که غواصان هلال احمر آنها را نجات دادند.

این حادثه ۱۷مصدوم داشت که ۱۰ مصدوم سرپایی درمان شدند و ۷ نفر به بیمارستان کنگان انتقال یافتند.

معاون فرماندار دیر گفت: بر اثر پدیده طغیان آب دریا، یک خودرو پراید با چهار سرنشین و همچنین پسر بچه هشت ساله در آب دریا ناپدید شدند که جستجو برای یافتن آنها ادامه دارد.

پیدا شدن جسد یکی از مفقودین سونامی دیر

 نیروهای سپاه به کمک حادثه دیدگان سونامی دیر شتافتند

ماجرای حادثه سیش در دیر ⋆

 هلال احمر استان بوشهر اعلام کرد: تیم آنست (سگ های زنده یاب و آموزش دیده) شامل دو قلاده سگ به منظور یافتن اجساد مفقودین حادثه دیر، به این شهر اعزام شده اند.

عابدی رییس مرکز اقیانوس شناسی خلیج فارس (بوشهر) گفت: آبگرفتگی امروز  سواحل بندر دیر سونامی نبوده؛ بلکه امواج بزرگ ناشی از باد است که سیش (seche) گفته می شود.