شهره سلطانی به همراه لیلا بلوکات در سفر

شهره سلطانی بازیگر زن ایرانی با به اشتراک گداشتن عکسی جدید از خود در سفر با لیلا بلوکات و درگر دوستان صفحه شخصی خود را بروز کرد. وی در سال ۱۳۴۸ در شهر بجنورد به دنیا آمد. وی لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد.

یک روز خوب با دوستای خوب تو یه جای خوب

شهره سلطانی به همراه لیلا بلوکات در سفر

رفقای خوش سفر من ..

شهره سلطانی به همراه لیلا بلوکات در سفر

در سینما را از سال ۱۳۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد.شهره سلطانی بیمار شد:به گفته بهروز پناهنده همسر این بازیگر، فشارهای کاری و عصبی او را با این مشکل مواجه کرده است، هرچند که به گفته پناهنده دلیل قطعی بیماری روشن نشده است . سلطانی در حال حاضر مرحله افت شدید کلسیم، ویتامین‌ها و مواد آلی ضروری بدن را با دریافت داروهای مختلف پشت سر می‌گذارد تا آنطور که انتظار می‌رود تا یک ماه آینده بخش دیگر درمان او آغاز شود

از بهبود اوضاع جسمانی اش خبرداد وی در گفت گویی در این باره گفت : این روزها حالم بهتر است. روزهای دشوار بیماری را پشت سرگذاشته‌ ام و بسیار خوشحالم که شرایط جسمانی‌ ام رو به بهبود رفته و درمان‌ ها نتیجه‌ بخش بوده است. این هنرمند با قددرانی از کسانی که در مدت بیماری به یاد او بود، گفت: «بسیاری از مردم و هنرمندان و دوستانم در این مدت از من یاد کردند و به طرق مختلف با من تماس گرفتند و پیگیر وضعیت جسمانی‌ام بودند. این همراهی‌ها برایم امید بخش و خوشحال‌ کننده بود. از کسانی که در تمام این مدت همراهی‌ شان قوت قلب من بود، ممنونم.»

شهره سلطانی به همراه لیلا بلوکات در سفر

  مطالب مرتبط