روزهای پایانی ضبط محله گل وبلبل + عکس

بهنوش بختیاری بازیگر معروف زن ایرانی با به اشتراک گداستن عکسی دسته جمعی از روزهای پایانی ضبط محله گل وبلبل ثفحه شخصی خود را بروز کرد. وی در بیمارستان اقبال تهران به دنیا آمد و اکنون ساکن شهرک ژاندارمری است. او بعد از گذراندن تحصیلات ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان وارد دانشگاه آزاد شد آن هم در رشته مترجمی زبان فرانسه و این رشته را تا گرفتن مدرک کارشناسی در واحد تهران مرکز گذراند.

روزهای پایانی ضبط محله گل وبلبل + عکس

روزهای پایانی ضبط محله گل وبلبل….بهشتی که هرگز تکرار نمیشود….آدمهایی که از فرط دوس داشتنی بودن میشوند خانوادت….صدوهشتادقسمت و دوسال پیاپی کنارهم بودن…..این بعد از زمان هم رفت و به تاریخ پیوست …خدا قوت فرشته های سوله همت غرب…….این کار جدی ترین کار زندگی من بود….باورش با خدا و بچه هایی که خانم چمنی رو با قلبشون باور کردن…..بچه ها تن خسته تون از بلا دور…یه دوجلسه ای حال شما رو نمیفهمه…ولی میتونه بهتون بگه خداقوت گل وبلبلیای عاشق و نجیب و زحمتکش…یاعلی

روزهای پایانی ضبط محله گل وبلبل + عکس

قبل از بازیگری به عنوان منشی صحنه به سینما وارد شد. در کنار آن در مدرسه رسام هنر یک دوره یک ساله تئاتر را هم زیر نظر خانم مهتاب نصیرپور گذراند. سرانجام سال ۱۳۷۵ در مجموعه هوای تازه ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کرد و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شد.او از  چند مجموعه داستانی تلویزیونی پربیننده مانند شبهای برره (در نقش لیلون) و زندگی به شرط خنده در میان مردم به محبوبیت رسید.زندگی در شهر بزرگ یکی از تازه ترین محصولات شبکه نمایش خانگی است. فیلمی که رضا عطاران و بهنوش بختیاری بازیگران اصلی آن هستند و در این میان علی صادقی هم به عنوان نریتور یا راوی داستان حضور دارد. کارگردانی زندگی در شهر بزرگ برعهده محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری میباشد.

روزهای پایانی ضبط محله گل وبلبل + عکس

  مطالب مرتبط