در تیپ خفن اشکان دژاگه در آلمان می توانید به آخرین وضعیت مصدومیت دژاگه به همراه تیپ جدید که در برابر رسانه ها ظاهر شد و …

تیپ خفن اشکان دژاگه در آلمان

– ستاره ایرانی ولفسبورگ این روزها در تلاش است تا برای بازی با قطر آماده شود.

اشکان دژاگه و همسرش| اشکان دژاگه| اشکان دژاگه در ایران video| اشکان دژاگه بیوگرافی| اشکان دژاگه خالکوبی| اشکان دژاگه پرسپولیس عکس| اشکان دژاگه وهمسرش| اشکان دژاگه در ایران| 

تیپ خفن اشکان دژاگه در آلمان ⋆

تیپ خفن اشکان دژاگه در آلمان

 تیم ملی ایران روز سوم فروردین ماه در دیداری حساس به مصاف قطر می رود. این بازی بسیار حیاتی است و اشکان هم در تلاش بود تا پس از رفتارهای عجیب العربی و صادر نکردن مجوز بازی اش، مقابل قطر خوش بدرخشد. ولی این بازیکن مصدوم شد تا حضورش در این مسابقه در هاله ای از ابهام قرار گیرد. دژاگه این روزها در تلاش است تا بتواند برای بازی سوم فروردین آماده شود و امیدوار است این اتفاق بیفتد. او البته با تیپ جدید هم مقابل دوربین ها ظاهر شده است.

اشکان دژاگه ستاره تیم ملی ایران به دلیل مصرف مشروبات الکلی بازداشت شد. او به دلیل آنچه  که رانندگی در حالت مستی عنوان شده توسط پلیس برلین دستگیر شد.

bz-berlin نوشته که اشکان دژاگه بامداد امروز در حال رانندگی با خوروی بنتلی خود در جاده شونبرگ در حومه برلین توسط پلیس متوقف و پس از تست الکل مشخص شد که میزان الکل خون او بسیار بیشتر از حد مجاز رانندگی بوده و این بازیکن توسط پلیس دستگیر شد.

تیپ خفن اشکان دژاگه در آلمان ⋆

تیپ خفن اشکان دژاگه در آلمان

او که در کلوپ شبانه هاوانا پیروزی آلمان مقابل ایتالیا را جشن گرفته بود ساعت ۸:۳۰ صبح و در حال بازگشت به خانه توسط پلیس متوقف و گواهینامه او نیز بلافاصله از سوی پلیس ضبط شد

مدیربرنامه های او اما خبر بازداشت را تکذیب می کند. محمود رضا فاضلی البته می گوید که دژاگه الان بازداشت نیست اما خبرگزاری فارس از این مصاحبه که گرفته برداشت تکذیب بازداشت دژاگه را داشته است.

محمودرضا فاضلی درباره شایعه بازداشت اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به فارس گفته: دژاگه بازداشت نشده و الان در خانه‌اش است.

اودرباره علت توقیف گواهینامه رانندگی دژاگه گفت: گویا دژاگه به همراه یک نفر دیگر در ماشین بودند و انگار طوری رانندگی می‌کردند که اتفاقات بعدی رخ می‌دهد.

فاضلی گفت: من هنوز با اشکان صحبت نکرده‌ام و پس از صحبت با او می‌توانم اطلاعات تکمیلی را بدهم.

مدیر برنامه های دژاگه تصریح کرد: من هم در رسانه‌ها این خبر را خواندم و اینکه پلیس تصدیق ااو را گرفته است.