در توصیه جنجالی بهنوش بختیاری به دختران به گفته جدید بهنوش بختیار ب بازیگر معروف زن ایرانی را خواهید خواند که در مورد رابطه های عاشقانه با جنس مخالفان و عدم درک مردان از منزلت زنان در ایران هست و …

توصیه جنجالی بهنوش بختیاری به دختران

بهنوش بختیاری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرام خود طی یادداشتی دختران و همجنس های خود را خطاب قرار داد و آنها را از افتادن در دام عشق های صوری برحذر داشت و گفت مبادا از ترس تنهایی طلب عشق از هر بی سروپایی بکنید. این بازیگر گفت ضمن احترام به همه آقایان ایرانی بیش از ۷۰ درصد مردان منزلت و قدر زن را نمی دانند و در نتیجه به دنبال رابطه های هوسبازانه هستند.

توصیه جنجالی بهنوش بختیاری به دختران ⋆

توصیه جنجالی بهنوش بختیاری به دختران

متن کامل نوشته این بازیگر به شرح زیر است:

مردی که زنی را نخواهد…نمیخواهد. به هرترفندی شانه خالی میکند…برای ازدواج نکردن….و در آخر انگی به دختر میزند و رهایش میکند که معمولا این انگ…گفتن جمله تو بدبینی..‌..حسودی…..روانی هستی، میباشد.
همجنس های من…غرور زن بزرگترین سرمایه اوست….از ترس تنهایی طلب عشق از هر بی سروپایی نکنید…
بگذار…با سلام و صلوات شما رو به خانه بخت ببرند.‌‌‌‌…گران باش…بگذار بهایت راپرداخت کنند‌.
کسی که راحت و مفت به دست می آید…. راحت هم از دست می رود.
با احترام به همه آقایان ایرانی….بیش از هفتاد درصدتون….منزلت و قدر زن را نمیدانید…و انگار این یک زرنگیه که در جمع خودشون بگن من پایبند کسی نیستم و با چند نفر همزمان رابطه دارم.
با معذرت من به مرد بدتیپ…شلوار ساتنی… نمیگم خز….ولی به مرد دختر باز میگم، آخر خزززززززززززززززززز…‌…

پی نوشت: همجنسهای من…..به هیچ عنوان…وارد زندگی مرد متاهل نشوید….هر توجیهی بهانه است…همین بلا سرخودت…خواهد آمد……هرگز عاشق آهن و اسکناس و سیکس پک و آدیداس و خونه بالاشهر نشوید….واگر ازدواج کردی….وفادار مطلق مطلق باش….نگو قضاوتم نکنید.

زندگی من جهنم است…خیانت نکن…..که همه توجیه هایی که میشنویم….اداهای روشنفکریست….هم جنسهای من….به هم احترام بذاریم و واژه حسادت رو از زندگیامون پرت کنیم بیرون..‌.

بگذار عشقت نگاه کند….حرف بزند‌…اگر او تو را بخواهد…..به جان عزیزم…میخواهد…هرچند اگر از نظر فیزیولوژی اینطوری طراحی شده باشد….که به بانوان دیگر نیم نظری هم بیندازد….که البته ای کاش اینطور نبود…

دلش با تو باشد…..دیگر برای توست…..این خصلت مرد است…..یاعلی

توصیه جنجالی بهنوش بختیاری به دختران