در تهران خلوت و لیلا اوتادی شاد می توانید تصاویر تازه منتشر شده از لیلا اوتادی بازیگر زن ایرانی را ببینید که در خیابان های خلوت تهران قدم میزند و از این بابت ابراز رضایت و خوشحالی می کند و …

تهران خلوت و لیلا اوتادی شاد

لیلا اوتادی با انتشار عکس زیر در صفحه اجتماعی اش نوشت:

یه صبح بارونى،یه تهران بینظیروخلوت?????? باخودتون خلوت کنیدروزى روستاییان تصمیم گرفتند براى بارش باران دعا کنند در روزیکه براى دعا جمع شدند تنها یک پسربچه با خود چتر داشت ، ?این یعنی ایمان… ۲کودک یک ساله اى را تصور کنید زمانیکه شما اورابه هوا پرت میکنید او میخندد زیرا میداند اورا خواهید گرفت ?این یعنى اعتماد… ⃣هر شب ما به رختخواب میرویم ما هیچ اطمینانى نداریم که فردا صبح زنده برمیخیزیم با این حال هر شب ساعت را براى فرداکوک میکنیم ? این یعنى امید… ✅برایتان “ایمان ، اعتماد و امید به خدا” را آرزو میکنم …?

تهران خلوت و لیلا اوتادی شاد ⋆

تهران خلوت و لیلا اوتادی شاد

تیم ملی جوانان آمریکا که هدایت آن را امید نمازی، مربی ایرانی و دستیار سابق کارلوس کی روش بر عهده دارد موفق شد در فینال رقابت های جوانان کونکاکاف تیم ملی هندوراس را در ضربات پنالتی با نتیجه ۵-۳ شکست دهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند. لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش موفقیت امید نمازی در آمریکا را به وی تبریک گفت.

تهران خلوت و لیلا اوتادی شاد ⋆

تهران خلوت و لیلا اوتادی شاد

لیلا اوتادی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
“شوهر خواهر عزیزم، امید نمازى، بهت تبریک میگم وبرات بهترینهارو آرزو میکنم، ایرانیان چه در سینما و چه در فوتبال، چه در هررشته اى باشنددرسطح جهانى افتخارآفرینند. امیدوارم زودتر در ایران قدر عِلم و دلسوزیت رو بدونن و باز هم براى ایران خودمون افتخارآفرین باشی.”

تهران خلوت و لیلا اوتادی شاد ⋆

تهران خلوت و لیلا اوتادی شاد

لیلا اوتادی با انتشار عکس زیر نوشت : خشونت هرجا باشد بدچیزیست ،زن و مرد و کودک وبزرگ نمیشناسد،
زنی که زندگیش پایمال میشود!
مردی که غرورومردانگیش رااز دست میدهد!
و کودکی که نادیده گرفته شده واز دل خانواده ،به جامعه خطرناکترپناه میبرد
همه وهمه سیلی هایی هستند که جامعه تاوان آنرا درنسل بعد پس خواهدداد.

بیوگرافی لیلا اوتادی

لیلا اوتادی (به انگلیسی: Leila Outadi)‏ (زادهٔ ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در تهران محله شمیران) بازیگر سینما و تلویزیون است.

او دانش‌ آموختهٔ کاردانی معماری داخلی از دانشکده غیرانتفاعی آموزش عالی است . کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساخته ایرج قادری آغاز کرد اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

تهران خلوت و لیلا اوتادی شاد ⋆