تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ

تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ

این نوشته روایتی است از داستان کودکانی که با تلاش خود، توجه مادران و پدران و آموزش استادان برجسته ی آموزشگاه کودک و نوجوان پانیذ به ستارگان درخشانی در عرصه ی تئاتر و سینمای کشور عزیزمان مبدل شده اند:

 تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ
 مه گل فرنقی
متولد ۱۳۸۵/۰۳/۰۷
هنرجوی آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ
۱-    بازی در فیلم کوتاه چراغ قرمز به کارگردانی آقای محمدحسین عامری پویا
۲-    حضور در برنامه ی خوش مزه به کارگردانی آقای مهدی صفوی
۳-    تاتر شهرقصه به کارگردانی خانم ساناز خرسندی
۴-    بازی در تاتر مردی که لب نداشت به کارگردانی خانم خرسندی (هم اکنون)
۵-    انجام کار رادیویی و تیزر توانیر
۶-    مهربان باشیم به کارگردانی آقای جمشید محمودی

نازگل فرنقی
متولد ۱۳۹۰/۰۳/۰۷
از هنرجویان آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ
۱-    فیلم سینمایی بازدم کارگردانی آرش سنجابی
۲-    فیلم کوتاه به همین فرم بمان به کارگردانی حمیدرضا مقصودی
۳-    تاتر تکنو جنگل به کارگردانی خانم ثمره امین پور
۴-    مجموعه تلویزیونی کام شیرین به کارگردانی حمیدرضا غفارزاده
۵-    برنامه مهد پویا به کارگردانی آقای فرید نوایی
۶-    سریال در جستجوی آرامش به کارگردانی آقای سعید سلطانی (هم اکنون)
۷-    سریال پنچری به کارگردانی آقای برزو نیک نژاد (هم اکنون)
۸-    تاتر خروس زری پیرهن پری به کارگردانی خانم ساناز خرسندی (هم اکنون)
۹-    مهربان باشیم به کارگردانی آقای جمشید محمودی

مه گل عزیزم در سن ۵ سالگی در یک تاتر، بسیار زیبا درخشید و همه ی دوستان بعد از دیدن نمایش از من خواستند که پیگیر علاقه ی مه گل جان باشم.خود دخترم هم از خودش علاقه ی زیادی به هنر نشان می داد.
ما در فروردین سال ۹۴ از طریق یکی اقوام نزدیک که از حسن شهرت و اعتبار آموزشگاه بازیگری پانیذ اطلاع کامل داشت ،با این آموزشگاه آشنا شدیم و بعد از دیدار با مدیریت بینظیر آموزشگاه و تایید مه گل جان توسط این بانوی مدیر و مدبر،دخترم را در آموزشگاه ثبت نام نمودم.
نازگل جان هم به پیشنهاد دوستان و اساتید خوب اموزشگاه در شهریور ۹۴ در کلاسهای پانیذ ثبت نام نمود.
بچه ها از طرف آموزشگاه جهت پروژه های مختلفی به کارگردانهای صاحب نام معرفی شدند و بعد از درخشش عزیزانم در موارد پیشنهادی ،مورد توجه خاص کارگردانهای صاحب نام قرار گرفتند و هم اکنون به طور همزمان در چندین پروژه مشغول هنرنمایی هستند.
هدف من از ثبت نام دخترانم در آموزشگاه علاقه و استعداد عزیزانم در هنر بود و خدا رو شکر با درایت و مدیریت کم نظیر آموزشگاه خوب پانیذ، مه گل و نازگل پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند و آینده ی درخشانی برای سوپراستارهای کوچک و هنرمندم آرزومندم.

 

تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ

 
پسرم محمدحسین بلوکات متولد ۲۰ دی ماه ۱۳۸۶ صادره از تهران
از سن سه سالگی با کار تعزیه وارد عرصه هنر شد بعداز مدتی که متوجه شدم که علاقه واستعداد زیادی به بازیگری داره و بعد از تحقیقات بسیار با اموزشگاه تخصصی پانیذ آشنا شدم و از سن ۶ سالگی در آموزشگاه ثبت نام کردم خوشبختانه آموزشگاه پانیذ از مدیر بسیار لایقی برخوردار است که با توجه به استعداد پسرم خیلی شاهد پیشرفت محمدحسین بودم
در مدت چند سالی که در آموزشگاه دوره دید خوشبختانه در سه جشنواره اموزشگاه شرکت کرد
و به لطف خدا و تلاشهای اساتید خوب اموزشگاه و مدیر خوب آموزشگاه عزیزه دلم خانم خلوتی تونست در سه جشنواره بازیگر برتر بشود
وهمچنین به پروژه های خیلی خوب وحرفه ای معرفی گردید
ازجمله کارهای تصویر  که انجام داده:
برنامه تنهای تنها مجری برنامه
سریال اون یکی ها
فیلم کیک تولد
فیلم ملوان
سینمایی اپارتمان اقای هنرپیشه
سینمایی شکلاتی
مجری برنامه ورجه ورجه
سریال چرخ فلک

 

تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ

مهدی قربانی هستم
از ۱۲سالگی وارد مجموعه پانیذ شدم
به مدت ۳سال دوره گذروندم و ۲مدرک از اموزشگاه پانیذ با نمره بالا دریافت کردم.
شهریور ۹۵ در جشنواره تئاتر پانیذ شرکت کردم ( نمایش کورنومتر ) و جایزه سوم بازیگری رو گرفتم.
خیلی خوشحالم که نتیجه زحمت هایی که تو این مدت کشیدم و گرفتم . تو سرما و گرما از دماوند می اومدم چون خیلی علاقه و اشتیاق داشتم.
که به لطف خدا و با کمک استادان فوق العاده و مدیر مهربون و حمایت های پدر و مادر و برادر عزیزم تونستم تو ابد و یک روز بدرخشم و دیده بشم و بعد اون مشغول یه کار دیگه برای فجر شدم به نام بیست و یک روز بعد.
از خانم رکسانا خلوتی و دبیران اموزشگاه راضی هست.
خانم خلوتی باعث پیشرفت مهدی شد و باعث بازی در ابدو یک روز و بیست و یک روز بعد شد. یک نمایشنامه خوانی هم از طرف آموزشگاه در مجموعه تئاتر شهر داشتم به نام کافه مک ادم که به تجربه ام اضافه کرد.
به امید موفقیت همه علاقمندان به هنر که در راه هنر تلاش می کنن و امیدوارم که نتیجه زحمتاشونو مثل من بگیرن.
 

 تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ

سامیار محمدی متولد ۱۳۸۸ و هفت ساله می باشد .وقتی حدودا ۴ ساله بود با توجه ب عکس العملهایی که در رفتارها و کردارش داشت احساس کردیم که استعدادهایی در زمینه بازیگری دارد خیلی اتفاقی با مجموعه پانیذ اشنا شدیم و در اولین مراجعه ب آموزشگاه با مشاوره و کارشناسی مدیریت محترمه پانیذ تصمیم به شرکت در کلاسهای کودک این مجموعه شدیم تا به امروز که حدودا سه سال می گذرد از این آشنایی فرزندم در جشنواره فجر ۹۴ فیلم خشم و هیاهو به کار گردانی جناب آقای هومن سیدی و سپس بعد از آن در فیلم سینمایی آس و پاس به کار گردانی جناب آقای معیریان و بعد از ان در فیلم سینمایی قهرمانان کوچک به کارگردانی جناب آقای حسین غناعت و همچنین در مجموعه سریال اپیزودی در قصه ها زندگی میکنیم و در اپیزودی از مجموعه مهربان باشیم ایفای نقش کرده است ….. زیر سایه خدای متعال وبا حمایت مجموعه پانیذ و آموزشهای اساتید محترم مجموعه استعدادهای فرزندم رشد کرد و ما همیشه به خاطر این آشنایی خدا را شاکریم.

 

تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ

 
بهار صابری متولد اول فروردین ۱۳۸۶
ازسه سالگی وارد مجموعه پانیذ گردید و طی مدت ۵ سال ۳ مدرک از آموزشگاه دریافت نمود
وهمچنین درطی ۳دوره شرکت در جشنواره های تئاتری آموزشگاه پانیذ خوش درخشید هم کار نمایش اول شد وهم درمقام بازیگر دارای مقام های دوم و سوم از این آموزشگاه کسب نمود .
با توجه به مسیر طولانی و کار سخت بهار همچنان علاقه مند به حضور در این آموزشگاه است . و پر واضح است که این علاقه نشان از محیط دوستانه و مدیریت سرکار خانم خلوتی  می باشد . توجه و پیگیری شبانه روزی بانو خلوتی باعث پیشرفت بهار جان در عرصه تئاتر و تلویزیون و اجراهای متعدد در عرصه هنر شایسته تقدیر است امیدوارم تمامی کودکان و نوجوانان از این محیط دوستانه و صمیمی بهره ببرند و در کنار آموزش های منحصر به فرد این آموزشگاه که تخصصی نیز است رشد کنندد و آینده هنری خوبی را شاهد باشیم .

 

 تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ

باران صابری متولد ۲۱ آبان ۹۰ از ۳ سالگی مستقیما وارد صحنه تئاتر شد باران با توجهات و آموزش های این آموزشگاه نیز تبدیل به چهره تئاتر و سینما و همچنین تلویزیون و رادیو گردید .آموزشگاه بازیگری پانیذ آنچنان در پی شکوفایی کودکان تلاش می کند که گویی باران و امثال باران ها به نظر فرزند این محیط هستند و این استثنا برای همه مشهود و واضح است از جمله باران  که بسیاراز حضورش در این آموزشگاه راضی و خوشنود هستیم.
 

 تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ

رادمهر رزمجوی
زندگی قانون باورها و لیاقتهاست
همیشه باور داشته باش لایق بهترینهایی
بادرود به دوستان عزیز
من حدود یکسال می باشد که از طریق یکی از دوستانم با آموزشگاه بازیگری پانیذ آشنا شدم و چون در رادمهر استعداد هنر بازیگری را دیده بودم به آموزشگاه مراجعه کردم و مدیر آموزشگاه سرکار خانم خلوتی عزیز و مهربان با خوشرویی و صبر از پسرم تست گرفتند و پس از تایید ایشان تصمیم به ثبت نام پسرم گرفتم .باید بگویم اگرچه رادمهر پسری فوق العاده اجتماعی هست ولی لازم به ذکر است که دوره های متنوع آموزشگاه پانیذ از قبیل شاهنامه خوانی ،شعرخوانی،زبان بدن و.. نقش بسیار مثبتی در به شکوفا رساندن خلاقیت های رادمهر داشته است بطوریکه در این مدت کوتاه رادمهر علاوه بر بازی در تیزر در سریال پربیننده ماه و پلنگ به کارگردانی آقای احمد امینی به خوبی ایفای نقش کرده است. و ضمنا به این موضوع تاکید می کنم که مربیان و مدیریت آموزشگاه پانیذ بحق رفتاری دلسوزانه نسبت به هنرجویان دارند و از همگی عزیزان تشکر فراوان دارم.

 تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ
 
زینب فلاحت پیشه متولد ۱۳۹۰/۱۱/۲۲ از سه سالگی به توصیه چند نفر از دوستان تشویق شدیم که زینب جان  را در دوره های  بازیگری ثبت نام کنیم که با توجه به بررسی های که کردیم متوجه شدیم آمزشگاه پانیذ اولین آموزشگاه تخصصی کودک و نوجوان درایران هست …در این بررسی ها سوابق کاری هنرجویان پانیذ برای ما مشخص کرد که خروجی بیشتری نسبت به بقیه آموزشگاه ها دارد. و ما زینب جان را در آموزشگاه پانیذ ثبت نام کردیم …پس مدتی به چندین کار معرفی شد.

و اولین کار حرفه‌ای زینب فیلم سینمایی سمفونی تولد بود که از طرف آموزشگاه پانیذ به این پروژه معرفی شد و در کنار  بازیگران حرفه ای از جمله صابر ابر لیلا زارع روح الله کمانی وبهنار جعفری حضور داشت.و پس از آن به سریال پر بیننده پادری دعوت شد تا به عنوان دختر بهنام تشکر و نگار عابدی بازی کنه و بسیار مورد توجه قرار گرفت و به شهرت رسید.

 فیلم سینمایی  بعدی که زینب جان  در آن نقش آفرینی کرد لاک قرمز به کارگردانی سید جمال حاتمی  بود ودر این پروژه هم زینب از طرف آموزشگاه پانیذ معرفی شد.

از دیگر فیلم هایی که زینب عزیز در آن نقش آفرینی کرده است  فیلم سینمایی  دریاچه ماهی است که اکران آن در جشنواره فیلم فجر است و زینب در نقش کودکی خانم ستاره اسکندری مقابل دوربین رفته است؛ همچنین  فیلم سینمایی بن بست وثوق که زینب جان در کنار هنرمندانی چون امین تارخ و هوشنگ توکلی حضور دارد .

آنچه برای زینب عزیزم در مجموعه پانیذ با مدیریت سرکار خانم رکسانا خلوتی و تدریس اساتید عزیز آموزشگاه اتفاق افتاد توانمند تر شدن هر چه بیشتر زینب و وارد شدن به عرصه حرفه ای  بازیگری بود  به امید درخشش همه هنرجویان مجموعه پانیذ…

 

تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ

 
همراز اکبری متولد ۲۹ آذر ۱۳۸۹ از ۶سالگی وارد مجموعه پانیذگردید و درطی دو ماه از حضورش وپیوستن به  مجموعه پانیذ شاهد موفقیتهایش در زمینه تئاتر و سینما شدیم .و در اینجا جا دارداز زحمات و راهنمایی های خانوم خلوتی تشکر و قدر دانی کنم.
سابقه و رزومه همراز عزیزم
اولین حضوردر دهمین جشنواره بازیگری پانیذ در نمایش تکنو جنگل شد که با موفقیت اجرای تئاتر را پشت سر گذاشت. بعد از گذشت مدت کوتاهی با توجه به استعداد ذاتی همراز عزیزم پا به عرصه ی بازیگری نهاد:
که از جمله انها فیلم سینمایی شکلاتی و سریال عاشقانه است. سریال عاشقانه ها به کارگردانی منوچهر هادی و بازیگرانی همچون  مهناز افشار ، محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، پانته آ بهرام ، بهاره کیان افشار ، حمید رضا پگاه ، فرزاد فرزین و حسین یاری ، مسعود رایگان و… ایفای نقش می کنند تا هفته های آتی وارد سینما ی خانگی می شود.
بدیهی است که محبت های مادرانه و عاشقانه سرکار خانوم خلوتی انگیزه اصلی شرکت بچه ها به اموزشگاه است و دلیل اصلی پیشرفت و موفقیتشان تلاش های پیوسته ی خانوم خلوتی و همچنین اموزش های تخصصی همکاران این اموزشگاه می باشد.

امید موفقیت روز افزون برای تمامی هنرجویان این اموزشگاه را دارم. آموزشگاه پانیذ اولین آموزشگاه تخصصی کودک و نوجوان در ایران است. که با ده سال سابقه آموزش  در زمینه بازیگری سینما و تئاتر توانسته است هنرجویان بسیاری را به عرصه حرفه ای بازیگری معرفی نماید. هم اکنون تعداد زیادی از هنرجویان آموزشگاه پانیذ در بسیاری از پروژه های حرفه ای سینما و تئاتر و تلویزیون هنر آفرینی می کنند.

تئاتر کودک، آشنایی با ستارگان پانیذ رسالت شرق، جنب مترو علم و صنعت، ساختمان تجاری اداری شاپرک، طبقه ۴ واحد۴۰۸

                                                    

 

 

علائم آندومتریوز، درد لگن نشانه آن است؟ سوالباسلام مجدد خدمت خانم دکتر عزیزم.من درمورد درد زیر نافم و ارتباطش با اندومتریوز سوال کردم و شماهم محبت کردید و راهنمایی فرمودید.میخواستم بدون...
هورمون عشق، درمان کدام بیماری؟ محققان برزیلی طی یک مطالعه کوچک و مقدماتی بیان کردند که استفاده از هورمون اکسی‌توسین در بینی، می‌تواند به کسانی که از وزوز مزمن گوش رنج می‌برند، ...
تغذیه کودکان، چه چیزهایی خوبه؟ تغذیه کودک بر روی رشد و روند یادگیری او اثر بسزایی دارد. والدین باید بر صبحانه، ناهار، شام و میان وعده مدرسه کودک اهمیت زیادی دهند. خواندن این مق...
ختنه نوزادان، کی اقدام کنیم؟ سوال:سلام، خسته نباشید. پسرم 50 روزش هست و یک هفته قبل سوزش ادرار داشت. بردیمش تشخیص دادن عفونت هست و سفکسیم تجویز کردن. خودمون آزمایش هم گرفتیم ...
مراقبت های دوران بارداری، خطر آمبولی ریه کاهش سن ابتلا به بیماری‌ها و سکته‌های قلبی در کشور از دغدغه‌های متخصصان سلامت است که عامل دوم مرگ در ایران سکته‌ها قلبی محسوب می‌شوند.رحیمه اسکند...
ترشحات دهانه واژن، بو هم میده! سوال:سلام خانم دکتر خسته نباشید، دختر 22 ساله ای هستم که بیشتر اوقات(باعرض معذرت) از دهانه واژنم ترشح میاد کمی بودار (البته شاید طبیعی باشد که من...
آموزش توالت رفتن، چی کارش کنم؟ سوالسلام من یه دختر 2سال و 5 ماهه دارم که خیلی با هوشه هر چیزی رو قشنگ میفهمه همه چی رو خیلی راحت حفظ میکنه .به اصرار اطرافیان از 1.5 ماهگیش شروع...
عکس نوشته غصه هم میگذره ⋆ در عکس نوشته غصه هم میگذره شما کاربران عزیز شاهد سری جدید از عکس نوشته های عاشقانه خواهید بود که شامل 13 عکس نوشته همراه با متن و … عکس نوشته غصه هم...
عکس نوشته از منم یاد کن ⋆ در عکس نوشته از منم یاد کن سری جدید عکس نوشته های عاشقانه را قرار داده ایم که همراه با متن و … عکس نوشته از منم یاد کن با آنکه زمانیست زما یاد نکرد...
ترس از تاریکی در کودکان، عادی است؟ سوالبا عرض سلام و ادب:من فرزندی دارم که 8 ساله است و کلاس دوم دبستان است. پسر من مشکلات عدیده ای دارد و هر ماه پیش مشاور هم می روم. نتیجه نمی گیر...
پرولاکتین بالا و بارداری، راه درمان چیست؟ درمان پرولاکتین بالا در دوران بارداری چیست؟پرولاکتین هورمونی است که توسط غده هیپوفیز ایجاد و مسئول تحریک پستان برای توسعه شیر در مادران شیرده و ه...
بهترین زمان برای ازدواج سوالبهترین زمان برای ازدواج چه وقت است؟ جوابباسلامکاربر گرامی زمان متناسب ازدواج منوط به دو عامل بسیار مهم است:1- شما از تمام جنبه ها مانند جنبه ...
خونریزی شدید قاعدگی، طبیعی نیست؟ سوال:سلام، من 30 ساله و مجرد مشکلم درباره عادت ماهانه اس من تا دو ماه دوران عادت ماهانم به صورت مرتب بود ولی خونریزی چندانی نداشتم حدودا 2 تا 3 ر...
گیاهخواری کودک، خوب یا بد؟ گیاهخواری و پیروی از رژیم‌های غذایی که فاقد یا حاوی مقادیر کمی منابع حیوانی باشند، روز به روز در جوامع مختلف توجه بیشتری را به خود جلب می‌نمایند....
از پوشک گرفتن بچه، کارهای غیرطبیعی انجام میده! سوال:با سلام. برادر زاده ی پسر 2 سالم نزدیک یک ماه است که از پوشک گرفته شده به تازگی اندامش را به تشک مبل، گوشه ی پشتی و یا زمین می مالد؟ آیا لاز...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.