بزرگترین گالری عکس و تصویر در ایران

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

ست کردن مانتوهای بهاره

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

داشتن ظاهری شیک، آراسته و امروزی شاید ساده تر از آن باشد که خیلی هایمان فکرش را می کنیم، لازم نیست گران بخریم و گران بپوشیم، با گذاشتن کمی وقت و توجه به نکات اصلی برای ست لباس میتوان همیشه شیک پوش بود. کافی است سری به کمد لباس هایتان بزنید و با کمی توجه و ذوق بهترین ترکیب هایی که میتوانید لباس هایتان را با هم ست کنید، انتخاب کنید اما قبل از آن ایده هایی در ست کردن وجود دارد. در پست های قبلی ما در مورد اینکه چطور رنگ و مدل لباستان را با توجه به اندام و رنگ پوستتان انتخاب کنید توضیح دادیم، در اینجا قصد داریم ایده هایی را ارائه دهیم که شما  که میتوانید از آنها در ست کردن لباستان بهره بگیرید.

 

رنگ بندی در ست کردن

توجه به هارمونی رنگها در ست لباس یکی از ضروریات شیک پوشی است. ایده های رنگارنگی پیش روی شماست.

یکی از این ایده ها که میتوانید در ست مانتوهای جلوباز از ان بهره بگیرید این است که برای مانتوهای جلوبازتان از بلوز، شلوار، شال و کفش همرنگ استفاده کنید، این رنگ را از رنگی مکمل یا متضاد با رنگ مانتوتان انتخاب کنید. اگر بلوز و شلوارتان رنگ تندی دارد مانتو را حتما از یک رنگ ملایم انتخاب کنید اما اگر بلوز و شلوارتان رنگ ملایمی مانند سفید یا بژ باشد میتوانید آن را هم با مانتویی با رنگ تند و هم با مانتویی با رنگ ملایم ست کنید. این نوع ست کردن میتواند شما را بلندتر و لاغر تر نشان دهد. مانتوتان میتواند ساده یا طرحدار باشد اما شالتان را حتما ساده انتخاب کنید. استفاده از کیفی هم رنگ مانتوتان می تواند ست شما را به زیبایی تکمیل کنید.

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

ایده دیگری که باز هم در ست مانتوهای جلوباز میتوانید از آن بهره گیرید ایده استفاده از بلوزی به رنگ یکی از رنگهای موجود در مانتوتان است. این ایده بخصوص برای مانتوهایی با طرح سنتی بسیار زیبا خواهد بود، بلوزتان را هماهنگ با طرح و رنگ روی مانتوتان انتخاب کنید. در این ست میتوانید از یک شلوار جین چسبان، یا از شلوار کتان چسب و با رنگ مکمل یا متضاد رنگ مانتوتان استفاده کنید. در انتخاب رنگ شال و کیف و کفشتان طبق سلیقه تان عمل کنید اما توجه به هارمونی رنگها، و ترکیب رنگ مورد نظرتان با رنگ مانتو و بلوز و شلوارتان را در نظر بگیرید.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

ایده دیگر استفاده از بلوز و شلوار همرنگ و شال و کفش همرنگ است. در این ست بهتر است رنگ بلوز و شلوارتان را از یک رنگ خنثی و شال و کفشتان را از رنگی مکمل رنگ مانتوتان انتخاب کنید، در این ست اگر مانتوتان طرحدار است شالتان را ساده انتخاب کنید. برای مانتوهای طرح سنتی یا مانتوهایی که دو رنگ در آن به کار رفته است میتوانید رنگ شال و کفش را با رنگ دوم مانتو هماهنگ کنید. به طور کلی استفاده از شلوار و زیرمانتویی همرنگ شمارا بلند قدتر نشان میدهد.

ایده دیگر استفاده از شلوار و کفش همرنگ است در واقع اگر کفشتان را همرنگ کیفتان انتخاب نمیکنید یکی از بهترین انتخاب ها انتخاب کفشی همرنگ شلوارتان است، این ست نیز ترفندی است که باعث میشود شما بلندتر دیده شوید.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

یکی دیگر از ایده هایی که در رنگ لباستان میتوانید از آن بهره بگیرید استفاده ی متعادل از رنگهای گرم مانند قرمز، نارنجی، ارغوانی و.. است. توجه کنید که استفاده زیاد از این رنگها موجب میشود توجه از بقیه پوششتان گرفته شود و نتیجه جالبی نخواهد داشت. پس در استفاده از این رنگها تعادل را رعایت کنید.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

رنگ دیگری که در تابستان میتوانید در ست لباستان از آن بهره گیرید رنگهایی مانند بژ، کرم، طوسی، صورتی و آبی خیلی ملایم است، هرچند این رنگها با رنگهای زیادی ست میشوند اما یک ایده زیبا برای تابستان ست کردن این رنگها با رنگ سفید است، این ست روش برای تابستان بسیار زیبا و چشم نواز خواهد بود.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

در ست کردن مانتوهای گلدار نیز شالتان را ساده تکرنگ و از یکی از رنگهای موجود در مانتو یا متضاد با رنگ اصلی مانتو انتخاب کنید. رنگ شلوارتان را میتوانید از رنگ زمینه مانتو انتخاب کنید. اگر زمینه رنگ مانتوتان تیره باشد این انتخاب زیبا خواهد بود اما اگر رنگ زمینه مانتو رنگی تند و گرم باشد ممکن است باعث شود که رنگ تند استایلتان بیش از حد شده و تعادل رنگی در ظاهرتان رعایت نشود. در این صورت میتوانید از یک شلوار جین برای ست لباستان استفاده کنید.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

 

برای مانتوهای چند رنگ و تکه دوزی بهتر است برای ست از یک شال ساده استفاده کنید، اگر زمینه مانتوتان روشن است میتوانید شال را همرنگ زمینه مانتوتان انتخاب کنید، اما اگر زمینه مانتوتان تیره است استفاده از شال تیره ستتان را تیره میکند که مناسب بهار و تابستان نیست. برای شلوار نیز بهتر است از یک شلوار به رنگ زمینه مانتوتان استفاده کنید. از آنجا که اغلب مانتوهای این سبک گشاد و آزاد هستند بهتر است برای ست از شلوار جذب استفاده کنید.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

به طور کلی در ست کردن توجه کنید حداکثر سه رنگ در استایلتان استفاده شود و دست کم یکی از آنها رنگ خنثی و دو رنگ دیگر از رنگهای مکمل هم باشد و این اصل را همیشه مورد توجه قرار دهید. اما برای مانتوهای چند رنگ و تیپ های اسپورت میتوانید از رنگهای بیشتر، تند، متضاد و حتی ناهماهنگ استفاده کنید.

 

متناسب با استایل دلخواهتان بپوشید

واضح است که محیط کاری و اداری، میهمانی ها و مراسم رسمی، گردش و بیرون رفتن های دوستانه هر کدام مستلزم پوششی مخصوص به خود است. اینکه میخواهید تیپی رسمی داشته یا اسپورت به سلیقه تان و جایی که قرار هست بروید بستگی دارد ما در اینجا برای هرکدام از این ها پیشنهاداتی ارائه میکنیم که میتوانید در ست کردن لباستان از آن بهره بگیرید.

اگر شما هم جز افرادی هستید که به استایل کلاسیک علاقمندید میتوانید از این استایل که برای خیلی جاها مناسب است استفاده کنید، یک مانتو کمردار بلند با پایین تنه کلوش به همراه یک ساپورت یا شلوار جذب ساده میتواند شما را زیبا و کشیده نشان دهد، به ویژه اگر لاغر و بلند قدید این استایل به شما پیشنهاد میشود. اگر خیلی بلندقد هستید و نمیخواهید بلندتر دیده شوید از شلوار جذبی که بالای مچ پا قرار میگیرد استفاده کنید در غیر اینصورت توصیه ما به شما این است که لبه شلوار پایین مچ پایتان قرار بگیرد تا بلندقدتر دیده شوید. میتوانید همراه این ست  بسته به سلیقه تان از شال  یا روسری استفاده کنید اما توجه کنید که اگر مدل مانتو در قسمت بالاتنه و به ویژه یقه آن بود شال یا روسری را دور گردنتان بی اندازید تا مدل مانتویتان دیده شود. میتوانید در این ست از کفش پاشنه بلند، لژدار یا کالج استفاده کنید. علاوه بر کیف های دستی که متناسب با سبک کلاسیک باشد شما میتوانید برای ست کردن از یک کیف دوشی با بند بلند استفاده کنید.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

برای استایل رسمی بهتر است مانتویتان را با یک شلوار پارچه ای راسته و روسری ست کنید، اما اگر مانتوتان دیزاین و طراحی زیادی دارد در کنار شال هم میتوانید از آن استفاده کنید. اما به طور کلی شال و روسری تان را از رنگهای خیلی تند استفاده نکنید مگر اینکه زمینه اصلی شال و روسری هماهنگ با رنگ مانتوتان باشد یا مانتوتان از یک رنگ خیلی ملایم مانند سفید یا بژ باشد و قصد داشته باشید با یک شال و روسری با رنگ تند استایلتان را از یکنواختی در بیاورید. به طور کلی تضاد رنگها که در استایل اسپورت خیلی چشم نواز است، بهتر است برای تیپ های رسمی با احتیاط به کار برده شود. همچنین همانطور که گفته شد سعی کنید برای شلوارتان از یک شلوار راسته پارچه ای استفاده کنید اما اگر مانتوتان خیلی کوتاه است میتوانید از شلوارهای دمپا گشاد پارچه ای نیز استفاده کنید. همچنین اگر مانتوتان خیلی کوتاه نباشد میتوانید از شلوار جذب و چسبان استفاده کنید. کفشتان را حتی الامکان پاشنه دار انتخاب کنید، مثلا کفش های پاشنه ۳ سانت هم بخوبی با استایلتان هماهنگ است و هم در آن راحت خواهید بود و حتی برای خانم های خیلی قدبلند هم میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین در انتخاب کیف برای تیپ رسمی، استفاده از کیف های دستی که روی مچ قرار میگیرند انتخاب خوبی خواهد بود.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

برای علاقمندان تیپ های اسپورت انتخاب های فراوانی برای بهار و تابستان وجود دارد. مانتوهای گلدار، مانتوهای طرح سنتی، مانتوهای جلوباز بلند راسته و خفاشی همه به خوبی با تیپ های اسپورت ست میشوند. یکی از پرطرفدارترین استایل های اسپورت استفاده از مانتوهای جلوباز بلند راسته یا خفاشی با کفش کتانی است. البته در این ست از کفش های کتانی لژدار استفاده میشود، همچنین کفشهای کالج یا جلوباز لژدار نیز میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. یک مانتوی بلند جلوباز با شلوار کتان یا جین چسب و کفش کتانی لژدار ست زیبایی است که میتوانید برای خیلی از موقعیت ها از قبیل گردش های دوستانه، بیرون رفتن ها و خریدهای روزمره و حتی اگر سلیقه ی خیلی رسمی ندارید برای میهمانی های خودمانی از این ست استفاده کنید. برای این ست بهتر است بجای روسری از شال استفاده کنید. مانتوهای سنتی و تکه دار جلوباز را هم بهتر است با یک شال تک رنگ ست کنید اما مثلا برای مانتوهای گلدار میتوانید از یک روسری بلند نخی تک رنگ استفاده کنید و خیلی ساده یک طرف آن را روی دوشتان بی اندازید. در ستهای اسپورت بهتر است به جای شومیز از تاپ یا تیشرت بلند در زیر مانتو استفاده شود، البته میتوان از شومیز یقه مردانه هم استفاده کرد. اغلب کفش ها مانند کفش های کتانی، کالج، صندل ها و کفش های تابستانه را میتوانید بخوبی با ست اسپورتتان هماهنگ کنید. در انتخاب کیف هم میتوانید از کیف های دوشی بند بلند برای ستتان استفاده کنید. به طور کلی استفاده از رنگهای تند و شاد در ست اسپورت میتواند استایلتان را زیباتر کند، در عین اینکه این رنگها برای بهار و تابستان انتخاب مناسبی اند.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

استایل دیگری که حالت بینابینی دارد و میتوانید در تابستان از آن بهره بگیرید استفاده از شلوارهای پارچه ای است که به طور یکنواخت از بالا گشاد است. این شلوارها با خیلی از مانتوها مانند مانتوهای کتی، مانتوهای بلند جلوباز بخوبی ست می شوند، برای کفش بهتر است از کفش پاشنه بلند استفاده شود و لبه شلوار تا پایین پاشنه کفش قرار گیرد. در این ست بهتر است برای زیر مانتو از شومیز استفاده کنید و شومیز زیر شلوار قرار گیرد. در این ست میتوانید هم از شال و هم از روسری استفاده کنید.

 

بهترین ستهای لباس بهاره و تابستانه

 

راهکار های موثر برای سحرخیز شدن داشتن زندگی شادتر با سحرخیز شدن   در مقاله ی زیر  به راهکار های سحر خیز شدن پی میبرید. شاید صبح زود بیدار شدن و سحر خیز بودن برای خیلی...
دانلود رمان سیه موی من ⋆ دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ 4 بازدید در دانلود رمان سیه موی من رمان عاشقانه جدیدی را خواهید دید که در مورد دختر داستانشیطون نیستشر نیستم...
دانلود رمان چرا تو را ندارم ⋆ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ 7 بازدید در دانلود رمان چرا تو را ندارم رمان عاشقانه جدیدی را برای دانلود شما رمان دوستان عزیز قرار دادیم که...
داروی گیاهی موجب سقط جنین میشود؟ سوالآیاخوردن داروهای گیاهی به غیر از سقط خطر مخرب دیگری روی جنین دارند؟ جوابسلام دوست عزیز. بستگی به نوع داروی گیاهی دارد بعضی از موارد اصلا نبای...
علائم عفونت قارچی واژن، روش تشخیص/ صدای دکتر عفونت های قارچی واژن یکی از شایع ترین بیماری ها در بین زنان است. شیوع این بیماری به گونه ای است که 75 درصد از زنان در طول عمر خود یکبار این بیمار...
سونوگرافی در سه ماهه دوم بارداری سونوگرافی سلامت جنین آزمایش خونی است که برای بررسی مشکلات جنین انجام می شود. در این سونوگرافی، سندرم داون و تریسومی 18 که ناهنجاری های کروموزومی هستند...
نزدیکی و حاملگی، میزان لازم سوال:با سلام بنده 29 سال و متاهل هستم و یکساله ازدواج کردیم. سوال من اینه که الف= برای بارداری یکبار در ماه اقدام به عمل زناشویی کنیم کفایت می کن...
گالری عکس نوشته عاشقانه ۲۰۱۷ با متن برای پروفایل گالری عکس نوشته عاشقانه ۲۰۱۷ با متن برای پروفایل عکس نوشته عاشقانه| متن احساسی جدید| گالری عکس نوشته عاشقانه ۲۰۱۷ | عکس عاشقانه| عکس نوشته برای پروف...
تنظیم خواب بچه، میخوام منظم باشه باید بدانیم در این مرحله سنی خاص، برنامه منظم خواب ، ممکن است شامل مراحل پوشیدن لباس خواب، مسواک زدن دندان های کودک و خواندن قصه جذابی برای او با...
کلاس های آمادگی زایمان، چه اندازه موثر است؟ سیاری از خانم‌ها، مراقبت‌های بارداری را از مادر یا یکی از بستگان نزدیک یاد می‌گیرند که قبلاً تجربه‌ی زایمان داشته است. آموزش‌های مادربزرگ‌ها بسیا...
نقش بازی کودکان چی یاد می‌گیرند؟ والدین باید بدانند که بازی برای کودک فقط بازی نیست، بلکه راهی است برای آموزش و یادگیری. در دنیای شلوغ این روزها با کارهای تمام نشدنی،‌ در اختیار ...
علت ازدواج نکردن پسران، طفره میره! این موضوع حقیقت دارد که امروزه بیش از هـر زمـان دیــگر مردان عجله ای برای متعهد گشتن به یک رابطه دراز مــدت از خود نشان نمیدهند. هنگامی کـه از مر...
تقویت اسپرم مردان، گیاه خرنوب چیست؟  تقویت اسپرم مردان با خرنوب!گیاه خرنوب در مردان بالابرنده تعداد اسپرمها و بالابرنده کیفیت اسپرمهاست. خرنوب به لحاظ دارابودن ویتامین ها و املاح کل...
مشکلات دیر ازدواج کردن، بهترین سن اگر بخواهیم فرزندانمان در سن مطلوب خود ازدواج کند باید از کودکی شروع کرد یعنی به فرزندانمان بیاموزیم که چگونه به پختگی برسند. از این رو بر اساس ش...
شروع تغذیه تکمیلی، از چند ماهگی؟ سوال مخاطب نی‌نی‌بان: برای نوزادهای دوقلو و سه ماهه ام  شیر کافی ندارم و بیشتر تغذیه شان شیر خشک است. آیا می توانم از چهار ماهگی غذای کمکی ...