در ازدواج زن و مرد قاتل در زندان می توانید به اتفاق عجیب دو زن و مرد قاتل در زندان را ببینید به همراه توضیحات کامل در این خصوص و ..

ازدواج زن و مرد قاتل در زندان

این مرد قاتلی که به جرم قتل همسرش در زندانی در غرب نپال دوران محکومیتش را می گذراند برای بار دوم با زن قاتلی که شوهرش را کشته بود ازدواج کرد.

به گزارش دیلی  میل ، متهم ” دیلی کویرالا” ۳۳ ساله این بار با زنی ۳۰ ساله به نام ” بیتسا میم کوشا” در زندان ازدواج کرده است.

ازدواج زن و مرد قاتل در زندان ⋆

ازدواج زن و مرد قاتل در زندان

این مرد به جرم قتل همسر خود مجبور است ۱۴ سال را در زندان سپری کند اما همسردوم وی از این موضوع آگاه بوده و با این وجود با وی ازدواج کرده است زیرا خود نی زدر گذشته شوهرش را به قتل رسانده است.

مراسم ازدواج این دو توسط یک کشیش محلی صبح روز پنجشنبه در ندان برگزار شد و شاهدان عقد کارکنان زندان و زندان بانان بوده اند .

بنا بر قوانین موجود این مرد نمی تواند با همسرش در زندان زندگی کند و همسر جدید وی مجبور است ۱۴ سال در انتظار وی بماند تا از زندان آزاد شود.

وکیل ” راج دانام ” در این باره گفت : ” این ازدواج با تمامی ازدواج های معمول تفاوت دارد هر دو آنها همسران سابق خود را کشته اند و می دانند امکان اینکه دوباره بتوانند با شخص دیگری ازدواج کنند وجود ندارد.

تازه داماد نیز گفت : ” هر دو ما مجرم هستیم به همین دلیل به چشم مجرم به هم نگاه نمی کنیم .”

و اما بشنوید از اخباری در همین خصوص در کشورمان:

قتل مرد 

زن میانسال و دو دختر۲۴ و ۱۶ساله اش بیست‌و‌هشتم تیر ۹۳ شوهرش به نام ارشد را در خانه شان در خیابان قصرالدشت تهران کشتند و برای انتقال جنازه به بیرون از خانه در حال مثله کردن جنازه با اره برقی بودند که از سوی پلیس بازداشت شدند.
آنها در شعبه چهارم داگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغرعبداللهی و با حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند و به تشریح جزییات ماجرا پرداختند و ادعا کردند به خاطر بد رفتاری های پدر خانواده دست به جنایتخانوادگی زده اند. آنها در دادگاه با التماس توانستند رضایت اولیای دم را جلب کنند.
بنا به این گزارش، هیات قضایی مادر خانواده و دختر ۲۴ساله را به ۱۰ سال زندان و دختر نوجوان را به ۵سال زندان محکوم کردند.

ازدواج زن و مرد قاتل در زندان ⋆