Notice: تابع register_sidebar به‌صورت نادرست فراخوانی شد. No id was set in the arguments array for the "ستون کناری 1" sidebar. Defaulting to "sidebar-1". Manually set the id to "sidebar-1" to silence this notice and keep existing sidebar content. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.2.0 اضافه شده است) in /home/photobio/public_html/wp-includes/functions.php on line 3943

بزرگترین گالری عکس و تصویر در ایران

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو ۲۰۱۷

 جدیدترین و شیک ترین  مدل آرایش ملایم صورت زنانه و دخترانه مخصوص مهمانی

انواع مجموعه مدل آرایش جدید و شیک

پیشنهاد تصاویر مدل آرایش های  جدید و شیک برای سال ۲۰۱۷ و ۹۶  می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت | سبک زندگی | روانشناسی و… قرار میدهیم

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

خواب، یکی از مهم ترین رفتارهای آدمی است که تمام عمر با او همراه است این رفتار، یک دست و فراگیر در حیوانات از حشرات تا پستانداران نیز ملاحظه و بررسی شده است. درواقع خواب، یک سری جریان های مغزی است که برای عملکرد صحیح ضروری بوده و محرومیت طولانی از آن، باعث تعداد زیادی مشکلات جسمی و آسیب های شناختی مانند اختلال در حافظه، جهت یابی، تمرکز و… می شود و حتی در مواردی به مرگ منتهی می گردد.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

در نگاه اول به نظر می رسد خواب، یک جریان منفعلانه مغزی است در حالی که این رفتار، با میزان بالایی از فعالیت مغز همراه است و شکل های متعدد و جداگانه ای از آن در آدمی ملاحظه شده که از نظر چگونگی و ساز و کارهای تنظیم کننده ذهنی، ویزگی خاص خود را دارند. محرومیت اختصاصی یا انتخابی اشخاص از نوع خواب خود، باعث شده برای جبران این کمبود مقدار خواب این افراد زیاد شود.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

خواب و مشکلات آن، منحصرا به روانپزشکی ارتباط دارد زیرا تقریبا در تمامی بیماری های روانی علامت خواب، به عنوان یک عامل تشخیصی مطرح شده است.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

خواب طبیعی، از نظر فیزیولوژیک، به دو مرحله NREM و REM تقسیم می شود که به معنی خواب عمیق یا بی رویا و خواب رویا می باشد. خواب عمیق یا بی رویا (NREM) از چهار مرحله تشکیل می شود که بیشترین عملکرد فیزیولوژیکی را داشته و در پایین ترین سطح بیداری است، در حالی که خواب رویا (REM) ماهیتی متفاوت داشته و فعالیت مغز در سطحی بسیار بالا قرار می گیرد و به بیداری شبیه تر است. وقتی فرد می خوابد،

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

۹۰ دقیقه بعد، خواب بدون رویا به اولین دوره خواب رویا واگذار می شود. این فاصله ۹۰ دقیقه ای، دوره نهفتگی خواب رویا نامیده شده و به اندازه آن در انسان ثابت است ولی این مقدار در بیماری هایی مثل افسردگی و نارکولپسی (حملات خواب) کوتاه می شود. به همین دلیل بسیاری بیماران دچار افسردگی از زیاد خواب دیدن شکایت داشته و ناراحت هستند.
 

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

 

در فرد طبیعی، خواب بدون رویا مرحله ای آرام و امن است، میزان ضربان قلب کاملا مظنم و ۵ تا ۱۰ عدد در دقیقه آهسته تر از بیداری و حالت استراحت بوده و تعداد تنفس نیز تحت تاثیر ضربان، کمتر شده و دقیقه به دقیقه همراه با تغییر است. به شکل دوره ای، حرکات بدون اراده بدن، در این مرحله از خواب روی می دهد. جریان خون در اغلب بافت ها مثل بافت مغز، کاهش مختصری پیدا می کند. عمیق ترین مرحله خواب بدون رویا، مرحله ۴ و ۵ است و اگر شخص در این دوره از خواب بیدار شود، رفتارهای غیر معمولی خواهدداشت.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

این مرحله خواب طی یک دوره منظم ۹۰ تا ۱۰۰ دقیقه ای روی می دهد. اولین دوره رویا کوتاهترین آن است که حدود ۱۰ دقیقه و دوره بعدی ۱۵ تا۴۵ دقیقه طول می کشد. بیشترین دوره های خواب رویا در یک سوم ابتدای شب است. در مراحل رشد و نمو تغییراتی در این دوره ها روی می دهد، برای مثال در دوره نوزادی، خواب رویا بیش از ۵۰% کل خواب راتشکیل می دهد و گاه مدت خواب ۱۶ ساعت از ۲۴ ساعت را در بر می گیرد و طی این ۱۶ ساعت، بیداری های کوتاه وجود دارد.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

در بالغین جوان، خواب بدون رویا ۷۵% و خواب رویا ۲۵% آن را تشکیل می دهد. این الگو تقریبا به صورت ثابت تا سن پیری ادامه دارد ولی در سالمندان خواب رویا کاهش می یابد.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

دوره های طولانی مدت محرومیت از خواب، گاهی به از هم پاشیدگی انسجام ذهن، توهم و هذیان منجر می شود. افراد محروم شده از خواب، تحریک پذیر، عصبی و در برخی موارد بی حال هستند.

 

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

افراد طولانی خواب، به بیش از ۹ ساعت خواب، برای عملکرد مناسب خود در شبانه روز نیاز دارند. طولانی خواب ها نسبت به دیگران دوره های رویای بیشتری دارند. آنان گرایش مختصری به افسردگی و اضطراب داشته و از نظر اجتماعی بیشتر به گوشه گیری مایلند. اغلب هنرمندان و نویسندگان در این گروه قرار دارند.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

اغلب کوتاه خواب ها، کارآمد و موثرند، بلندهمت و گاه جاه طلب اند و از نظر اجتماعی، خود را به سرعت سازگار می کنند. این گروه، عموما انسان هایی راضی هستند. میزان مورد نیاز خواب این افراد ۶ ساعت در شبانه روز است. اکثر مدیران و سیاست مداران کوتاه خواب هستند.

 

همه در شرایط خاصی از زندگی به مقدار بیشتری خواب نیاز داریم و ضروریست در پی فعالیت جسم، ورزشی، بیماری ها، بارداری و استرس های عمومی و ذهنی روانی، این نیاز مرتفع شود. دوره های رویا نیز در پی استرس های شدید و موقعیت های دشوار در یادگیری، بیشتر می شوند.بی خوابی عبارت است از وجود مشکل در آغاز یا پیوستگی خواب که بیشترین شکایت افراد را در زمینه خواب به خود اختصاص داده است. این مسئله به صورت گذرا یا کوتاه مدت و درازمدت دیده می شود. بسیاری از افراد، بی خوابی گذرا یا کوتاه مدت را بدون داشتن بیماری خاصی تجربه کرده اند.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

به طور علمی، بی خوابی را چنین تعریف می کنند راضی نبودن از کیفیت یا مقدار خواب که با مشکلاتی در آغاز، تداوم، بیدارشدن های مکرر و سختی در دوباره به خواب رفتن، صبح خیزی و ناتوانی در دوباره خوابیدن همراه است.طبق آمار علمی، تقریبا یک سوم  جمعیت آمریکا در طول سال، بی خوابی را به شکل جدی تجربه کرده اند که حدود ۹% آنان دچار بی خوابی پایدار می شوند. آمار دقیق تعداد افراد مبتلا به بی خوابی درکشورمان را نداریم، اما این مشکل به وفور در افراد مختلف از هر قشری دیده می شود. متاسفانه نزدیک به نیمی از افراد مبتلا به این ناراحتی، در پی خوددرمانی برآمده و خود برای رفع مشکل از الکل یا داروهای خارج از استاندارد علمی استفاده می کنند.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

دوره های گذرای بی خوابی اغلب به اضطراب مربوط بوده و درواقع نتیجه یک موقعیت دلهره آور مثل آمادگی امتحان یا مصاحبه شغلی است. بی خوابی های گذرا در انسان، زمان سوگواری، از دست دادن عزیزان یا هر تغییری در زندگی یا بعد از استرسی ناگهانی روی می دهد. این موقعیت ها خطر جدی برای سلامتی ندارند ولی گاهی در افراد مستعد و آسیب پذیر در پی یک بی خوابی شدید و ناگهانی، افسردگی یا به هم ریختگی تفکر پدید می آید. در بی خوابی های گذرای موقعیتی، استفاده کوتاه مدت از داروهای ترمیم کننده خواب، مشکل را مرتفع می سازد.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

گهگاه بی خوابی، فقط گزارش خود فرد بوده و در اصل احساسی درونی است و مدارک و شواهد، موید آن نیست، مثلا شخص اظهار می کند که ۱ تا ۲ ساعت زمان صرف شده تا به خواب برود و در طول شب به کرات بیدار می شود، ولی اطرافیان یا حتی ثبت خواب شبانه، چنین گزارشی را تایید نمی کنند. این درک اشتباه از کیفیت خواب در افرادی که بیماری خاص روانپزشکی ندارند یا گاهی در افرادی با رفتارهای وسواس گونه نسبت به جسم و سلامتی ملاحظه می شود.

تجویز داروهای ضداضطراب در مواردی، بدون تغییر در میزان خواب، مسئله را حل می کند. این نوع بی خوابی ممکن است شکایت چند ساله فرد باشد و معمولا شخص بیمار نقش استرس در ایجاد آن را منکر می شود و وسایل مرتبط با خواب، مثل تخت و یا اتاق خوابش را به عنوان محرکی برای بی خوابی خود معرفی می کند، این نوع که «بی خوابی بسته به شرایط» هم نامیده می شود، درواقع به علت نگرانی از نخوابیدن، تلاش زیاد و سختی در به خواب رفتن است و در نتیجه آن، درگیری های فکری به وجود آمده که مانع خواب می شوند ولی زمانی که همان فرد در اتاق خواب خود نیست و یا تلاشی برای خوابیدن نمی کند، مثلا حین دیدن تلویزیون، به خواب می رود.
 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017


 
پرخوابی مفرط، وضعیتی جدی، خطرناک ناتوان کننده و حتی تهدیدکننده حیات است. این عارضه نه تنها فرد مبتلا بلکه خانواده، همکاران و به میزان وسعت ارتباطات فرد دیگران را تحت تاثیر منفی خود قرار می دهد. پرخوابی ممکن است نتیجه خوابی ناکافی، کارکرد درست سیستم مغزی تنظیم کننده خواب، جریان تکه تکه خواب یا به هم خوردن ریتم شبانه روزی فرد باشد.
 
گرفتن شحر حال دقیق از وضعیت خواب فرد، به تشخیص بیماری کمک شایانی می کند. اگر انسانی خواب خود را ۱ تا۲ ساعت در روز کم کند و این روند را برای یک هفته ادامه دهد، خواب آلودگی به سطح بیمارگونه می رسد، یا اگر شخصی با خواب های منقطع به دلیل عملکرد نادرست مغزی، روزگار را سپری کند به ناچار ناخواسته به خواب می لغزد و خواب های بدون هشدار و ناگهانی در موقعیت های نامناسب روی می دهد.

 

آرایش صورت و آرایش چشم به همراه عکس میکاپ چشم وابرو 2017

 

خواب آلودگی می تواند دوره ای و به صورت حملات مقاومت ناپذیر یا در صبح ها به عنوان مستی خواب روی دهد و در مواردی ممکن است کهنه و مزمن شود. اغلب  افراد، خواب آلودگی، احساس خستگی و بی حالی را معادل هم می دانند ولی انسان ممکن است بدون خواب آلودگی احساس خستگی کند یا بدون خستگی، خواب آلود بوده، یا هم خسته و هم خواب آلود باشد.

 

 

باردارم و مشکل گوارشی دارم سوال مخاطب نی‌نی‌بان: سلام. من در هفته ۱۲ بارداری هستم. احساس می کنم معده ام ورم کرده و هضم غذاها برایم مشکل است، ولی کم کم غذا می خورم. به متخصص...
آیا مصرف تخم مرغ بصورت روزانه کار درستی است؟ همانطور که میدانید تخم مرغ از مرغ بدست می آید و این ماده غذایی بعنوان منبع غذایی در میان مردم مصرف بالایی دارد.همچنین تخم مرغ بخاطر مزه عالی اش طرفدار...
اوتیسم در کودکان، دقیق ترین راه تشخیص اوتیسم بیماری مهمی است که حالا از پیشرفته ترین روشهای رایانه ای برای کمک به مبتلایان استفاده می شود.این نشریه علمی در ادامه مطلب خود آورده است: م...
ناباروری در مردان، کورسویی از امید براساس آمار، حدود 10 تا 15 درصد زوج‌ها نابارور هستند و علت ناباروری در 50 درصد موارد، مربوط به زنان و 50 درصد بقیه مربوط به مردان است. از طرفی، ع...
هوای آلوده برای چه کسانی بیشتر خطرناک است؟ آلودگی هوا موضوعی نیست که تنها به یک عده از افراد ارتباط داشته باشد، اما هوای آلوده برای برخی خطرناک تر است. خطرات هوای آلوده برای کسانی که دیابت و...
علت بداخلاقی کودکان، چگونه رفتار کنیم؟ خستگی و گرسنگی بیش از حد کودکان، موجب بدخلقی آنها می‌شود. گاهی بدخلقی کودکان، بخشی از فرآیند رشد آنها است. اگر نمی‌خواهید تسلیم فرزندتان شوید، سع...
زمان شنیدن ضربان قلب جنین، هنوز زوده؟ سوال مخاطب نی‌نی‌بان: من 37 ساله هستم. دومین بارداری را تجربه می کنم. 11 سال از زندگی مشترکم می گذره. سونوگرافی سن جنینم رو 6 هفته تخمین زد...
راهنمای قدم به قدم آرایش صورت جذاب و زیبا راهنمای قدم به قدم آرایش صورت جذاب و زیبا راهنمای آرایش صورت   آرایش درست و متناسب در تغییر چهره و پوشاندن نواقص صورت نقش مهمی دارد. ...
شاعران اهل شیراز سعدی • حافظ • شوریدهٔ شیرازی • وصال شیرازی • قاآنی • فرهنگ شیرازی • وقار شیرازی • داوری شیرازی • اختر گرجی • باباکوهی • عرفی • اهلی شیرازی • همای شیرا...
جوان ماندن خود را با این ۵ ورزش تضمین کنید هر فردی دوست دارد همیشه جوان بماند و خیلی از افراد به دنبال راه های جوانی رفته اند که برخی آن ها را پیدا کرده و برخی دیگر بی نتیجه به زندگی ادامه دا...
دندان در آوردن نوزاد، علائم و زمان آن زمانی که برای اولین بار دندان‌های کودک دیده می‌شود، ممکن است نشانه‌هایی در او ایجاد گردد. در این مقاله قصد داریم به همین موضوع بپردازیم. آیا می‌د...
جدیدترین عکس برزو ارجمند و پسرش جانیار جدیدترین عکس برزو ارجمند و جانیارش.
علت خونریزی غیر طبیعی زنان/ صدای دکتر خونریزی های غیرطبیعی به زمانی گفته می شود که یا شدت خونریزی زیاد است و یا خونریزی های غیرطبیعی بین پریود وجود داشته باشد. معمولا خونریزی های زیر ...
مدل صندلی گهواره ای | صندلی راک     جدیدترین و شیک ترین عکس های جدیدترین مدل صندلی گهواره ای بسیار شیک ۲۰۱۷ انواع مجموعه مدل صندلی راحتی گهواره ای  شیک و جدید ۲۰۱۷ – ۹۶ پیش...
عکس های خنده دار تلگرامی و متن های جالب ۱۴ فروردین نوشته های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش SMS و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، وایبر، لاین، واتس آپ، تلگرام و …...